U15 – Kadaň, President, Mnichovice

Poslední tři zápasy starších žáků během posledního týdne opět podtrhly jarni výkonost, která se točí kolem přílišného individuálního pojetí hry, neproměňování šancí, ale především nedostatečné jiskry – zápalu pro hru. Je to však přechodné období, neboť s výkonností na trénincích jsme spokojeni. Chce to čas, vše je investice do budoucnosti.

HC Kadaň – SK Slavia Praha  1-8

Na velmi pomalé a náročné umělce kluci sice přehráli soupeře, ale opět se hra bohužel neobešla bez individuálního předvádění.

Sestava:

Větrovský/G, Petschat, Vitošek/C, Haken F., Remiš, Šplíchal, Šmíd, Mušinský, T. Haken, Plachý, Kindl, Tichoncik, Jelínek

SK Slavia Praha-Rakovník 1-4

V tomto zápase jsme se nadřeli na vstřelení branky. Především však jsme nezodpovědně bránili ve vlastním defenzivním kruhu – orientace na balon místo osobního bránění.

Sestava:

Větrovský/G, Petschat, Vitošek/C, Haken F., Remiš, Šplíchal, Šmíd, Mušinský, T. Haken, Plachý, Kindl, Tichoncik,Jelínek

HC Mnichovice – SK Slavia Praha 0:4 (0:1)

V tomto zápase, až na část  v prvním poločase, SKS předvádělo poměrně dobou hru s velkým množstvím vypracovaných neproměněných šancí.

Větrovský/G, Petschat, Vitošek/C, Haken F.,  Šplíchal, Šmíd, T. Haken, Plachý,Jelínek, Dvořáček

V tomto zápase se loučil s kategorií starších žáků Honza Vitošek (alis Tučňák) – kapitán. Přejeme mu mnoho zdaru ve vyšších kategoriích SKS. Užij si prázdniny.

S pozdravem

Ludvík, Stránský

Start a Conversation