Home > Aktuality > 3.-4. kolo mladších žáků v Mnichovicích

V neděli odehráli mladší žáci další dvě ligové utkání v Mnichovicích. První zápas odehráli proti týmu Olomouce B. Zápas byl velmi vyrovnaný a šance byly na obou stranách. První poločas skončil ve prospěch Olomouce 2:1. Do druhé půle vstoupili naše děti o poznání lépe a dočkali se zaslouženého vyrovnání po krásné akci, kde na jejím konci byl Marek Mušinský. Dalšího úspěšného zakončení jsme se dočkali po individuální akci Martina Plachého. Zhruba minutu před koncem, kdy mužstvo vedlo 3:2, ztratilo vedení po šťastném zakončení z úhlu. Zápas skončil tedy remízou a musíme říct, že vhledem k průběhu zápasu zaslouženě.

Olomouc B-Sk Slavia Praha 3:3 (2:1) Goly: 2x M. Plachý, M. Mušinský.

Druhé utkání jsme odehráli proti týmu ze Kbel. Do tohoto utkání jsme nevstoupili dobře, hned v úvodu jsme prohrávali 1:0. Po obdrženém gólu se naše hra výrazně zlepšila a zaslouženě poločas skončil 1:1. Druhý poločas už gól nepadl a to i zásluhou skvěle chytajícího brankáře Matyáše Boháčka.

Sk Slavia Praha-Tj Sokol Kbely 1:1 (1:1) Goly: M. Plachý

Klukům za nedělní výkony patří pochvala a velké dík za bojovnost.

Zápasů se zúčastnili: P. Kindl, J. Martinec, M. Boháček, M. Soldátová, M. Petchat, M. Plachý, T. Ripamonti, M. Mušinský, Š. Šmíd.

Omluveni: M. Jelínek, A. Větrovský, F. Haken a O. Dvořáček.