Home > Aktuality > 5.-6.kolo mladších žáků

Nedělní zklamaní mladších žáků na Slavii po dvou prohrách v ligové soutěži. První zápas se hrál proti Mnichovicím, který jsme prohráli 7:0. Bohužel náš tým prohrál zcela zaslouženě. Tým, který normálně srší elánem a chutí vyhrávat, nastoupil bez chuti a jakéhokoli zápalu do hry. Mnichovice byly lépe běhajícím týmem a zaslouženě vyhráli první poločas 5:0. Po přestávce se kluci ze Slavie začali více koncentrovat a už jim byl více než vyrovnaným soupeřem, přesto jsme ještě dva góly inkasovali.

Mnichovice-SK Slavia Praha 7:0 (5:0)

Druhé utkání jsme odehráli proti týmu z Rakovníka. Bohužel ani tento zápas klukům nesedl a u všeho byli druzí. První poločas jsme prohráli 1:0 a zápas byl v tu chvíli ještě otevřený a tak jsme to chtěli otočit v náš prospěch. Nicméně do druhé půle jsme nevstoupili dobře a relativně brzy jsme dostali další branku. Zápas se pak už jen dohrával bez většího ohrožení soupeřovy branky.

Rakovník- Sk Slavia Praha 1:0 (4:0)

Ikdyž se výsledky zdají být jednoznačné, tak věřím, že naši kluci jsou mnohem lépe technicky vybaveni. Hokejovým myšlením jsou na tom lépe, jen se jim tyto dva zápasy nepovedli. Když jsem se po zápase s mužstvem bavil, tak jsme se všichni shodli, že to bylo špatným počasím .

Sestava: Boháček, Plachý, Martinec, Ripamonti, Soldátová, Haken, Šmíd, Mušinský, Dvořáček, Kindl, Petchat, Hybš.

Omluveni: Jelínek, Větrovský