Pohár mistrů evropských zemí v pozemním hokeji v Praze

Blíží se PMEZ mužů v Praze

EuroHockey Club Challenge II 2019 Men

Prague, Czech Republic, 6 – 9 Jun 2019

Slavia jako již tradiční pořadatel mezinárodních turnajů i tento rok přivítá zahraniční týmy. Letos v červnu se v Praze odehraje turnaj EuroHockey Club Challenge II a do Edenu zavítají týmy ze Slovenska, Portugalska, Slovinska, Gibraltaru, Švédska a Litvy. Pořadatelský marathon tak pokračuje a navazuje tím na 3 uplynulé mezinárodní turnaje v posledních dvou letech.

Pro nadcházející turnaj má Slavia vytyčen jasný cíl. Postoupit o úroveň výš a zajistit tak zástupci České republiky start mezi osmičkou lepších týmů v příštím roce.

Cestu za tímto cílem zahájí sešívaní ve čtvrtek 6. června v 17:45 proti mistru Litvy, týmu Ardas. Následovat bude páteční konfrontace s týmem Gibraltaru od 15:45. Základní skupinu uzavře Slavia v sobotu zápasem proti LHK Nacka ze Švédska, opět od 15:45. Konečné umístění ve skupině pak přiřkne soupeře z druhé skupiny pro nedělní závěrečný duel. Tento a další dva zápasy ukáží, které týmy se posunou o úroveň výše do Challenge I, a které se naopak vydají opačným směrem do Challenge III.

Start a Conversation