Home > Aktuality > Bronz pro mladší žákyně

Dívčí složka nám letošní halovou sezónu udělala doopravdy radost.

Ke zlatým medailím dorostenek, stříbrným medailím starších žákyň přidaly do třetice bronzové medaile i mladší žákyně. Zápasy byly někdy jak na houpačce. Někdy se dařilo více, jindy to bylo slabší. Výsledek utkání není vždy však tím pravým měřítkem, ale snaha holek o co nejlepší výsledek byla na nich jasně znát. Snažily se hrát naplno, bojovaly až do konce zápasů. Je samozřejmě ještě hodně věcí, na kterých musíme dál pracovat, ale letos je vidět u holek jasný posun vpřed hlavně v jejich herním projevu a v individuální technice.

Příležitost hrát dostaly všechny hráčky, samozřejmě i ty, které z časových důvodů tréninky v hale nemohly absolvovat. Chtěly jsme, aby během zimy „nevypadly“ z tempa a z party. O to víc nás těší umístění na 3. místě a i to, že mezi střelci branek se objevily jména dívek, které venkovní sezónu hrají za náš „B“ tým.

Takže velká gratulace žákyňkám!

A rada k tomu: Holky, VYDRŽTE, PRACUJTE NA SOBĚ, BOJUJTE A HLAVNĚ SE HOKEJEM BAVTE!

Doufáme, že nám roste další dobrá generace, která bude pokračovat v úspěšných výsledcích, jaké má náš ženský tým. Čtyři roky po sobě patří ŽENY SLAVIE v halových pohárech k evropské špičce, získaly 2 bronzové medaile a nebyly daleko ani od lepších umístění. Doufáme, že je to pro naše holky dostatečná motivace.

Za mladší žákyně nastupovaly:

Aneta ZÁNOVÁ, Natálie HÁJKOVÁ, Anička GIESE, Kačka PŠENIČKOVÁ, Adéla KAŠPAROVÁ, Ellen MERXBAUEROVÁ, Alena KABÁTOVÁ, Niky LYNCH, Majda ŠMÍDOVÁ, Eliška KADLECOVÁ, Kristina BOŠKOVÁ, Kristina REINOSOVÁ

IDA a AJKA