Home > Aktuality > Dorost po první třetině

Dorostenci odehráli již třetinu svých zápasů letošní sezony. Liga je tentokrát velmi vyrovnaná, záležet bude nejen na každém bodu, ale i na počtu vstřelených/obdržených branek. Momentálně jsme v tabulce na třetím místě, kdy máme stejný počet bodů, jako týmy nad námi, ale trochu horší skóre. Průběh jednotlivých utkání nám přiblíží opět vlastními slovy sami hráči …

Rakovník x Slavia 1:9 … podle Honzy Brzáka

V neděli 11. září, jsme absolvovali náš debut v kategorii dorostenců proti Rakovníku. V zápase jsme si vytvářeli hodně šancí, které jsme vetšinou proměňovali, nebo jsme z nich alespoň získali trestný roh. Utkání bylo jednoznačně pod naší kontrolu, až na pár chyb, ale to ke sportu patří. Dokázali jsme zvítězit a odvezli jsme si zasloužené 3 body.

Kadaň x Slavia 4:8 … by Marco Gross

Dne 18.9. jsme odehráli náš druhý ligový zápas, tentokrát s Kadaní. Zápas byl od začátku celkem vyrovnaný, ale postupně jsme začali soupeře přehrávat. Dostali jsme se do velmi slibných šancích, které jsme proměňovali nebo z nich získali trestný roh. V druhé polovině jsme našeho soupeře potrestali penaltou. Na konec jsme si z deštné Kadaně odvezli zasloužené tři body.

Litice x Slavia 1:2 … a komentář Kuby Griebla

Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, díky tomu jsme v prvních 15 min. vytvořili nádhernou akci ,ze které Felix Urban vstřelil první branku zápasu a skóre tím pádem bylo 1:0 pro nás. Tímto gólem se naše odhodlání ještě zvíšilo. Na soupře jsme vyvinuli obrovský tlak a díky tomu vstřelili i druhý gól a skóre ustanvil na 2:0 a to se nezměnilo až do konce první poloviny. Na začátku druhé poloviny jsme zaspali a nechali soupeře vytvořit několik nebezpečných akcí, které vyústili v gól. Skóre se pak už neměnilo až do konce zápasu a konečný stav činil 2:1 v náš prospěch. Střelci slávie: Felix Urban 2

Mnichovice x Slavia 4:2 … podle Felixe Urbana

Nastoupili jsme k zápasu v Mnichovicích a věděli jsme, že nás čeká těžší zápas než obvykle. Start zápasu se nám bohužel nepovedl a dostali jsme jeden gól, na který jsme ale dokázali velmi rychle odpovědět dvěma góly. I poté jsme byli na hřišti tím lepším týmem, ale nedokázali jsme žádnou z našich akcí zakončit gólem. Mnichovicím se bohužel podařilo vstřelit 2 rychlé góly a výsledek už udrželi, takže jsme zápas bohužel prohráli. Prostě vyhrál tým, který chtěl více vyhrát.

Slavia x President 4:3 … očima obou gólmanů, nejdříve Kuba Sankot

1 – První půli začali naši kluci energicky a do konce první čtvrtiny byli odměněni dvěma góly. První z nich vstřelil … Druhý pak …. Na začátku druhé čtvrtiny, ale kluci přestali hrát svoji hru a iniciativu přenechali soupeři. Z toho padli dva rychlé góly Prezidentu. První z rohu, druhý pak po chybě z breaku. Po přestávce jsme opět převzali iniciativu a začali tlačit na soupeřovu branku, což se projevilo několika velkými šancemi např. střelou Honzíka Urbance, která bohužel trefila jen tyčku. Prezident také předvedl několik pěkných akcí, které ovšem pochytal gólman Jakub Kos. Na začátku třetí čtvrtiny se povedla nádherná teč Jiřímu Francovi a později ještě zvyšoval Honzík Urbanec. Prezidentu se povedlo snížit , ale nic víc už nestihl. Slavie porazila Prezident 4:3.

… a hned po něm Kuba Kos

2 – Nedělní zápas jsme vyhráli 4:3, ale bohužel jsme nehráli na 100%. Možná bych dokonce řekl na 60%… Hned 1. Polovinu jsme dostali 2 smolné góly, avšak my jsme taky dali 2. V druhé polovině jsme hráli myslím už lépe (i já jsem si zachytal). Poslední gól tečoval do brány Jiří Franc za což jsem velmi rád. Byli jsme také velmi útoční, bohužel ale i ve slovech a trošku i faulech a proto dostal náš kapitán Ondra Dubina žlutou kartu. Jinak si myslím že kdyby jsme hráli na 100% tak nedostaneme ani ty tři góly.