Home > Aktuality > Dorostenci končí ligu se stříbrem na krku

V neděli 17.6 se na Slavii rozhodovalo o medailích. O zlaté tedy ne, tu si vybojovali Mnichovice už dávno. Přijel dorost z Rakovníka, který nás už letos doma porazil. Ovšem tentokrát bylo vše jinak. Od začátku držela otěže v rukou Slavia a do poločasu z toho bylo jasné vedení 4:0. O góly se postarali Honza Brzák, Adama Vaňko, Pepa Toms a Otto Kos.

V druhé půli SKS polevilo a Rakovník vstřelil branku, ale domácí si výsledek zkušeně pohlídali a duel skončil 4:1. Poté už zavládla radost ze zisku stříbrných medailí, protože tato výhra odsunula Litice na bronz a Rakovník na bramboru.

Po zpackaném podzimu, který skončil jen ziskem 2 bodů a hektickém finiši na jaře, lze sezónu hodnotit jako úspěšnou. Byla to sezóna nečekaných výsledku. Škoda jen účasti pouhých 4 týmů. Ale to je realita.

Dorosteneckou kategorii opouštějí hostující Jirka Franc a Tom Banszel z Hradce, Kuba Griebl ze Kbel a domácí Otto Kos a Kuba Sankot. Moc děkujeme a držíme palce v mužích. Všem ostatním hráčům, dorostencům i starším žákům, rovněž díky.

Dále děkujeme i trenérovi Kubovi Krábkovi a manažerovi Petrovi Kožichovi. Také fanouškům patří dík za podporu a zůstaňte SKS věrni i příští sezónu.