Home > Aktuality > Dorostenci konečně v hale

Naši dorostenci se poprvé sešli v hale. Bohužel to nebylo na tréninku, ale rovnou na prvním turnaji dorostenecké ligy. Na výkonu v prvním zápase to bylo extrémně znát. První kolo ligy shrnula bratrská dvojice Ondra a Patrik Dubinovi …

První zápas proti Bolevci. K tomu bychom se snad ani nejraději nevyjadřovali. Všem z nás to opravdu až nadmíru odskakovalo, nedokázali jsem si nahrát. Asi ve 3. minutě jsme dostali první gól a musíme si říci, že nejsme zvyklí dotahovat soupeře. Po naší chybě jsme dostali i druhý gól. Nicméně nechtěli jsme nic vzdát předem. Dali jsme gól, ale potom jeden z našich hráčů dostal zelenou kartu( myslíme si, že neprávem) a to nás oslabilo. Snažili jsme se znovu postavit na nohy, ale nešlo nám to. Trefili jsme asi 2 tyčky, teče nám lítaly všude jen ne do branky. Všude jsme byli pozdě. Zápas skončil 3:4 z našeho pohledu.

Druhý zápas s Hostivaří. Chtěli jsme si spravit chuť po ránu a ukázat trenérovi, že opravdu ten hokej hrát umíme. V prvních deseti minutách jsme ukázali, že jsme úplně jiný tým než ráno. Nahrávali jsme si, nikam nepospíchali, udělali jsme několik taktických změn. Dávali jsme z obrany dlouhé balony až do kruhu soupeře, kde jsme také skórovali. Dali jsme několik rohů. Každý z týmu si zahrál a po zápase jsme se shodli, že tento hokej nás baví. Hokej, který umíme hrát. Hostivař jsme porazili 11:0.