Home > Aktuality > Dorostenci letos poprvé v hale

Letošnímu prvnímu halovému dvojzápasu dorostenců předcházela teambuildingová mikulášská akce.

V prvním utkání s Liticemi A se naši borci nestačili rozkoukat a hned prohrávali 0:1. Asi byli duchem ještě jinde. Pak se rozpoutali střelecké hody. Bohužel jsme stále jen dotahovali soupeře. Nakonec se skóre zastavilo na hrozivých 7:10 ve prospěch Litic A. Nutno dodat, že Slavia tento zápas odehrála bez starších žáků.

Na druhé utkání pro změnu s Liticemi B již dorazili posily v podobě nažhavených starších žáků. Přestože Litice B byl pravděpodobně rezervní, hra byla vyrovnaná. Opět jsem prohrávali 0:1, ale do poločasu jsme stihli vyrovnat. V druhé půli jsme přeci jen soupeře zatlačili a vstřelili dvě branky. Závěr jsme si, i přes soupeřovu hru bez brankáře, pohlídali a zvítězili 3:1.

Předvedená hra byla na začátek halové sezóny solidní. Při odvetě jim to určitě vrátíme.