Home > Aktuality > Dorostenci SKS doma vítězní

V neděli 28.1.2018 na Slávii bylo odehráno další zápasy halové ligy.

V prvním poločase duelu s Prezidentem byli dorostenci SKS jasně lepší. Po dvou brankách Oty Kosa, střele Honzy Brzáka a chytré střele Fandy Frantíka to bylo 4:0. Do poločasu Prezident skóruje po fatální chybě obrany – 4:1. Druhý poločas byl ale odlišný. Hra se vyrovnala, Prezident měl několik trestných rohů, ale branka již žádná nepadla. Za pozornost stojí jen dvě zelené karty „zlého“ muže Oty Kosa. Pro druhý poločas však nebyl od trenéra pokyn ke zvolnění.

Zápas s Liticemi B začal gólovou smrští. Za dvě minuty to bylo 3:0 po brankách Adama Vaňko, Patrika Dubiny a znovu Adama. Do poločasu ještě navyšují skóre Kuba Griebl, Lukáš Kožich, Ota Kos a Honza Brzák na 7:1. Ve druhém poločase se na rady trenéra Litice stáhli do obrany a začala se hrát házená. Litice urputně bránili a SKS dobývala. Litice se ubránili, žádná branka už nepadla.

Poslední a rozhodující zápasy o medaile budou v neděli 4.2.2018 na Podvinném mlýně. Pozor, změna času! S Rakovníkem v 9:00 a s Mnichovicemi ve 12:00. Přijďte dorostence podpořit.