Home > Aktuality > Dorostenci SKS vs. lídři z Mnichovic

V neděli 22.4. na domácím hřišti a za krásného počasí změřili síly dorostenci s dosud neporaženými Mnichovicemi. I když byli mnichovičtí jasným favoritem v první polovině ještě sešívaní dokázali udržet krok a dokonce se ujmout vedení 1:0 z penalty. Proměnil Kuba Griebl záhadným klátivým stylem. V druhé půli se převaha mnichovického válce projevila naplno a za 5 minut byl stav 1:2, který narostl na konečných 1:4.

Nutno přiznat, že Mnichovice byli ve všech činnostech lepší a rychlejší. Slávisté byli v mnichovickém kruhu sporadicky, zato ve svém to hořelo až příliš často. Zápas mi připomněl obě halové klání s tímto soupeřem, s naprosto stejným průběhem. Vyhraný první poločas 1:0, druhý poločas naprostá převaha Mnichovic. Takovému soupeři dokážeme vzdorovat jen jeden poločas.

Je na čase uhrát nějaké body, třeba příští neděli v Liticích?