Dorostenci úspěšně nastartovali halovou sezonu

Jako první kategorie se do letošních halových soutěží vrhli dorostenci dnešním turnajem v Kostelci. Průběh našich dvou zápasů nám přiblíží benjamínek týmů a úspěšný střelec třech branek, Honza Brzák.

Litice x Slavia – 1:6

Do prvního zápasu sezóny, s velmi silným týmem Litic, jsme nastoupili s velkým nasazením a bojovností. Hra byla sice ze začátku celkem vyrovnaná a opatrná. Nicméně to se brzy změnilo a hra se otočila na naší stranu. Pak už se Litice jenom „vezly“ a dostaly dalších 5 fíků.

Slavia x President – 8:2

Díky vysoké výhře nad Liticemi jsme do nadcházejícího utkání s Presidentem nastupovali s chladnými hlavami a jako mírní favorité. Netrvalo dlouho a po faulu v soupeřově kruhu byla odpískána penalta, ke které se postavil Urbik a nekompromisně zavěsil. Poté dostali ještě 7 gólů. Zápas jsme všichni odmakali a soupeře jsme k ničemu nepustili. Vyhráli jsme 8:2 a do našeho svatostánku Eden jsme přivezli důležitých 6 bodů.

poznámka pod čarou – Kluci po oba zápasy maximálně dodržovali stanovený systém, který je fyzicky dost náročný, ale očividně přináší výsledky. Navíc jejich bojovnost a nasazení, hlavně v prvním veledůležitém zápase, bylo radost sledovat. Lepší vstup do sezony jsme si nemohli přát, jen tak dál … SKS!

 

Start a Conversation