Home > Aktuality > Dorostenci vítězí v Rakovníku

Suché rakovnické hřiště, sváteční úterý dne 8.5. Dnes bez fotek. Průběh zápasu tentokrát pohledem Jakuba Griebla přímo ze hřiště.

Dnešní zápas se odehrál pod kontrolou Slavie, a to už od začátku zápasu. Slavie zatlačila Rakovník a bylo jasné, že náš zápal do hry se od minulého prohraného zápasu s Rakovníkem změnil. V 10 minutě měla Slavie trestný roh, který proměnila. Rychlá akce Jakuba Griebla a Patrika Dubiny Rakovník zmátla natolik, že se trestný roh proměnil ve střelu prakticky na prázdnou bránu. Rakovník se rychle vzpamatoval a o chvíli později srovnali skóre. Celkový stav v polovině zápasu byl 1:1. Do druhé poloviny Slavie nastoupila v poněkud vyšším tempu než Rakovník čekal. Slavie znovu skórovala a opět z trestného rohu. Nyní padl gól po individuální akci Jakuba Griebla v kruhu, který se rozhodl místo střely zvolit kličku a pak už jen skóroval. Stav byl opět příznivější pro Slavii. Bohužel Rakovník i na toto dokázal odpovědět a tak bylo skóre opět vyrovnané. To byla jedna z posledních šancí Rakovníku. Od tohoto okamžiku už hrála spíše jen Slavie. 10 minut před koncem se Slavie dostala do vedení po akci Tomáše Kroupy, který si prošel přes 3 rakovnické hráče a nahrál na volného Tomáše Banszela, který už jen zakončoval do prázdné brány. A aby toho nebylo málo, tak asi 3 minuty před koncem Rakovník vystřídal golmana za hráče v poli a snažili se vyvinout tlak. Slavie se nedala a znovu ukázala svojí chuť zabojovat a opět skórovala. Tuto poslední gólovou akci rozehráli obránci Slavie, kteří rychlou nahrávkou dostali balón za obranu Rakovníka a pro Ottu Kose to už byla „jen“ hračka vstřelit branku. Do konce zápasu se už nic nezměnilo. Slávie vítězí nad Rakovníkem 4:2.  Střelci: Jakub Griebl 2x, Tomáš Banszel, Otto Kos