Home > Aktuality > Druhé představení dorostenců v hale

V neděli 7.1.2018 dorostenci SKS nastoupili ke druhému halovému představení. Indisponovaný trenér si to nenechal ujít, tentokrát v managerské funkci.

Jako první mladíky potrápil President. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, úvodní gól zařídil Kuba Griebl. President kontruje po dálnici v naší obraně. Po trestném rohu jde President dokonce do vedení 1:2. Do poločasu stihne ještě vyrovnat z rohu po krásné kombinaci opět Kuba Griebl. O přestávce přijde od trenéra důrazná domluva. V druhé půli posílá SKS do vedení Pepa Toms, President srovnává z rohu. Chytrou střelou pod vybíhajícím brankařem skóruje opět Kuba Griebl na 4:3. Vedení jsme však po trochu neslaném výkonu uhájili, se závěrečnou sirénou ještě navyšuje vedení Ota Kos. Konečný stav 5:3.

Jako druhý byl duel s favority z Mnichovic. V prvním poločase jsem dokázali držet krok a zaskočili soupeře. Vedení zařídil po rohu Kuba Griebl. Vedení netrvá dlouho a Mnichovice srovnávají. Vedení však SKS vrací nechytatelnou tečí Ota Kos. Poločas skončil krásným skóre 2:1. O přestávce však trenér Mnichovic nabudil svěřence a ti přeřadili na vyšší rychlost. Najednou naši borci nestíhají, vyrovnání je otázkou chvíle a skóre se postupně navyšuje až na 2:6. Bez střely na branku se nadá dát gól, že by došly síly? Ale i tak, podle trenéra, zatím nejlepší zápas ze strany SKS letos v hale.