Home > Aktuality > extraligový zpravodaj 17.9.2016
V 8 hodin ráno! jsme převlečené a řešíme první vážný problém. Má Linda použít vodě odolný makeup ? Přeci jen hlásí přeháňky …  Následně dojíždí zapůjčený trenér a probíráme taktiku. Čeká nás duel s Pragovkou, papírově silnějším, leč hratelným soupeřem, jak víme z minulé sezóny. Navíc jsme se koukaly na Hříšný tanec a jsme tedy plny odhodlání, Johnny, milujeme tě!
Jdeme na to.
Dovolím si směle napsat, že hra byla vyrovnaná. To asi nikdo nečekal. Nebylo ani potřeba zahájit, v kolektivu zatracovanou, taktiku zvanou „čínská zeď“. Dokonce a teď pozor, dáváme první gól a to dokonce já, navíc z jisté gólové situace, které tedy většinou jistě zahazuji 🙂
Dále krátce: Sudí píská chybu v našem kruhu, leč neoprávněně. Protestujeme jak se dá ( kdo zná Helču, jistě si tuto situaci umí živě představit „).  Roh se 3x opakuje a z třetího pokusu inkasujeme branku. I když se nevzdáváme, 5 minut před koncem zápasu prohráváme 3:1. Helucha se vrhá na rychlou přihrávku, zužitkuje zkušenosti léty nabyté a snižuje stav na 3:2. Další zázrak se už nekonal a takto tedy končíme. Bez ostudy.

Následuje focení: prosím, toto měla být původně zvedačka, právě jakoby z toho hříšňáku …. my už vážně nejsme soudný 🙂
Moc děkujeme Michalovi, dále všem, co nám fandí a podporují nás.


Váš B team.
P.S. pisatelkou nejúžasnějších zpravodajů je Jana Kamarádová