Home > Aktuality > extraligový zpravodaj 22-23.10.2016
Závěrečný zpravodaj
Milí čtenáři, náš herně nabitý týden dopadl na výbornou. Tři utkání, tři výhry. O kvalitě nebudeme dlouze hovořit, neboť opravdu nebyla vysoká…. poslední výhra s Mnichovicemi ale zpečetila naši účast mezi šestkou nejlepších v republice. Ano, jsme tam a teď otázka, co s tím Prodáme to… a teď zpět na zem
Ráda bych z této sezóny vypíchla jednu nečekanou událost a tou je debut Lindy v roli brankařky. Úkolu se zhostila s precizností sobě vlastní a nepodcenila makeup ani účes. V tomto zápase s Rakovníkem jsme nakonec prohrály 8:1, což se blíží našim výsledkům s tímto soupeřem i s Baštou v bráně ( Bašto neboj, dále s tebou počítáme jako s jedničkou , ale konkurence je zdravá)
Poděkování:
Naše obrovské a opravdu srdečné poděkování patří našemu průvodci, rádci a trpělivému učiteli Vladovi, který s námi neztrácí nervy ( i když to je někdy velice těžké) a dál nám statečně kryje záda.
Vlado, díky moc!
Já osobně mám velkou radost, když se zpravodaj dostane na druhý konec republiky a přiblíží tak náš hokejový mikrosvět, svět, který je naší neodmyslitelnou součástí.
Děkujeme všem, co nám fandí a podporují nás… na jaře ahoj!
Váš B team