Hala v podání Tomáše Procházky v německé Bundeslize

Tomáš Procházka je dlouholetým členem SK Slavia Praha. Navzdory tomu, že ho velmi často potkáváme v našem areálu v Edenu, stíhá se Tomáš neméně intenzivně angažovat v německé Bundeslize.

Po dlouhých létech strávených v Mannheimer HC obléká druhým rokem dres Hamburger Polo Clubu.

Již minulá sezóna, ve které se Polo jakožto nováček v nejvyšší soutěži pohodlně udrželo, napověděla, že ve stanovování cílů na rok letošní se nemusí vůbec držet při zemi. Ačkoliv severní skupina halové bundesligy patří tradičně k těm silnějším, podařilo se Polo Clubu vklínit se mezi velkokluby Uhlenhorster HC, Club an Der Alster a Harvestehude HTC.

Tuto sezónu pravidelně zatápělo papírově silnějším soupeřům a do předposledního zápasu Polo drželo naděje na druhé místo, které by zaručovalo start v Play-Off. V posledním městském derby však Polo neuspělo a po porážce 3:5 od Alsteru definitivně ztratilo možnost postupu.

Navzdory tomu však lze působení Pola hodnotit pozitivně stejně tak jako výkony Tomáše, který doposud přispěl čtyřmi góly, mnoha asistencemi a když bylo třeba, také krásnými zákroky když zaskakoval za brankáře při power play.

 

Přídavek. Prochy dokázal podržet reprezentaci v rozhodující penaltě, kdy Česká republika porazila Nizozemsko 2:1. Euforie to byla obrovská. No posuďte sami.

Start a Conversation