HCH-SKS 1-6 poslední kolo podzimu

Trochu opožděně, ale přeci něco málo o posledním zápase podzimu. Tedy zápasu jenž předcházel uzavřením soutěží z důvodu hygienických. Dne 10.10.2020 se uskutečnilo utkání s HCH. Původně se mělo hrát na HCH, nicméně pro nezpůsobilost terénu v Hostivaři (souvislý déšť- plocha byla pod vodou) se kluby dohodly na odehrání utkání na SKS. Na jaře pak budeme hráti Na Groši.

Souhrnnější zprávu o podzimní části bude podána ještě před koncem roku. K zápasu s HCH jen krátce. V zápase chyběla trpělivost s přípravou – výstavbou rozehrávky a tedy možností lépe si připravit prostory k rozvinutí útočné akce. Dále je třeba býti rychlejší ve výběru místa –  práce v soupeřově kruhu a důraznější zakončení. Je také nutné zlepšit koncentraci.

HC HOSTIVAŘ – SK SLAVIA PRAHA 1-6 (0-3)

Góly: 2x Babický, Capouch, Svatoň, Tomeš, Toms
Sestava:
Hanus T./G, Rybáček, Zgraja, Vaňko, Lehovec, Dubina P., Tomeš, Toms, Capouch, Babický/C, Hoffmann, Urbanec, Brzák, Plachý, Kožich, Vitošek, Svatoň
Nenominováni:
Formánek/G -volno, Hanus M.- zranění, Dubina O. – zranění, Piterák – práce, Zuna – zranění, Kacbal – zranění, Griebl – rekonvalescence, Brzák -nemoc

Zápas odřídili s přehledem Větrovský P., Piardi.

Ještě k zápasu něco málo statistiky (celkové):

čtvrtina kruh šance-do branky šance – mimo branku roh gól
CELKEM
SKS 55 40 14 7 5 6
HCH 27 11 4 3 2 1

Velmi děkujeme Fandovi Stránskému, který stál ve velmi nepříznivém počasí za kamerou – tak jako obvykle – bez jediné stížnosti – je to srdcař.

S pozdravem

Za realizační tým Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal

Góly – napřeskáčku

Babický- 5

Babický- 6

Capouch – 3

HCH- Chabr O. – 1

Tomeš – 2

Toms – 1

Svatoň – 4

 

ŠANCE/STŘELY/ZAKONČENÍ

Start a Conversation