Jak dopadla hala 19/20 …

Na první pohled by se mohlo zdát, že nedávno ukončená halová sezona 19/20 se našim týmům obecně moc nepodařila. Nemáme sice moc zlatých medailí, ale pojďme si projít výsledky těch starších složek, abychom zjistili, že to zase taková bída není … Hlavně, pozemní hokej hrajeme primárně na umělé trávě, tak buďme rádi, že ta halová „vsuvka“ je za námi a hurá na pažit!

Muži „A“ – po základní části extraligy muži obsadili 4. místo, které se po smolném zápase ve Final4 stalo i konečným umístěním. Nutno dodat, že hlavní příprava se orientuje na již zmiňovaný pozemní hokej.

Muži „B“ – týmu, který dlouhodobě drží nad vodou hlavně pár opravdových klubistů, se možná blýská na lepší časy. V brzkém plánu je užší spojení s dorostencema a áčkem, které doufejme přinese hlavně lepší docházku na zápasy. Už v hale byl občas k vidění značný herní progres, když týmu vypomohli dorci a chlapi z áčka. I proto jen o kuličku utekl postup do vyšší soutěže a tým obsadil v 2.lize konečné 2. místo.

Ženy „A“ – světlá výjimka tohoto roku! Ženám podařilo rozdílem třídy vyhrát základní část extraligy, svou dominanci potvrdily i ve Final4. Právem se jim na krku blýskaly zlaté medaile, tedy 1. místo! Parádní sezonu okořenily 3. místem na mezinárodním klubovém poháru v Litvě. Holky, děkujem !!!

Ženy „B“ – ani druhý tým žen si ve své, 1.lize nevedl vůbec špatně. O prvním místě bylo víceméně rozhodnuto, ale na dalších místech byl rozdíl mezi týmy minimální. Ženy nakonec uhájily 2. místo.

Dorostenci a dorostenky – naše téměř dospělé týmy můžeme shrnout dohromady, protože oběma stejně ve výsledku utekly zlaté medalie pouze o jeden jediný bod! Nicméně máme další dvě 2. místa, což určitě není špatné.