Koncert v Mnichovicích ukončil sezónu mladších žáků aneb za námi sezóna 2015/2016 pro kategorii U13.

Dne 19. června 2016 byla ukončena sezóna mladších žáků SKS. Při příležitosti oslav 75 hokeje v Mnichovicích byli pozváni naši mladší žáci k utkání se svými vrstevníky. Již tři roky na zpět, kdy s našimi dětmi pracuji, neustále opakuji, že vše chce čas, trpělivou a poctivou práci, zábavu pro děti nehraní na výsledky a hlavně výchovu dle metodiky H. Weina. Jsem přesvědčen, že jdeme správnou cestou, což potvrdil tento rok.

Zakončení sezóny pak vyšlo po všech stránkách. Mladší žáci porazili Mnichovice 7:2, kdy většina gólů byla do vsítěna do zorganizované obrany, tedy soupeř byl překonán kombinanční hrou. Hru, tedy způsob překonání soupeře si již naše děti při dodržení základních pravidel určují na sami. Tedy jinak, přemýšlejí na hřišti samostatně. Na hře je pak znán výrazný posun a to skokově.

Zápasu v Mnichovicích se zúčastnili tito hráči: 1) Filip Haken, 2) Tomáš Haken C/, 3) Ondřej Dvořáček, 4) Martin Plachý, 5) Matyáš Boháček/G, 6) Míša Soldátová, 7) Jan Vitošek, 8) Josef Toms, 9) Marek Mušinský, 10) Štěpán Šmíd,11)Petr Kindl.

Mnichovice – SKS 2:7 góly: 3 x Martin Plachý, 1 x Ondřej Dvořáček, 1 x Josef Toms, 1 x Štěpán Šmíd, 1 x Marek Mušinský

Ze zápasu omluveni:

1) Jakub Martinec, 2) František Hypš, 3) Martin Jelínek, 4) Aleš Větrovský, 5) Michael Petschat

S pozdravem

Miroslav Ludvík

Start a Conversation