Home > Aktuality > Mezinárodní halový turnaj Pragochema 2015

Minulý víkend proběhl ve Sparta Aréně tradiční mezinárodní halový turnaj Pragochema Cup 2015.

Naši kluci se postupně utkali ve skupině A s mužstvy: Grove Menzieshill/SCO/,Grasshoppers Club Zurich /SUI/, HC Minsk /BLR/ a NAVAX AHTC Wien /AUT/

První utkání se skoty jsme vyhráli 4:2, dále jsme ve skupině porazili Grasshoppers 5:2 a tím jsme uzavřeli páteční program. V sobotu jsme již měli těžší soupeře a také tomu odpovídaly výsledky…..

HC Minsk jsme porazili 3:2 po těžkém boji, kde se asi nejvíce rozčiloval běloruský trenér. Odpoledne v sobotu jsme sehráli pěkné a opět těžké utkání s AHTC Wien, kde jsme stále dotahovali a nakonec prohráli 3:4, stejně nám výsledky ve skupině stačili na celkové první místo a v nedělním semifinále nás čekal WAC Wien /AUT/.

Nedělní semifinále bylo stejně vypjaté jako utkání s HC Minsk, kde se krom výborné hry obou celků také velmi na hřišti jiskřilo a padlo několik karet.

Naši kluci vypjaté utkání zvládli, vyhráli 2:1 a těšili se na finálového soupeře z Polska.

Ve finále jsme narazili na vynikající polský celek WKS Grunwald Poznaň se kterým se potkáme také na poháru v Hamburku 2016. Jsem velmi rád, že naši kluci sehráli jeden z nejhezčích zápasů na turnaji, kde po skončení normální hrací doby byl výsledek nerozhodný a šlo se na penalty. Bohužel naši kluci penalty nezvládli a na turnaji obsadili druhé místo.

Velmi pozitivní je celkový projev naší hry, velká síla mužstva, zapracování mladých hráčů do celkové taktiky.

Velký dík patří servisnímu týmu: Zuzce Indrové, Frantovi Stránskému a Marku Bradovi za jejich podporu a práci pro tým.

Muži-A-Pragochema10 Muži-A-Pragochema9 Muži-A-Pragochema8 Muži-A-Pragochema7 Muži-A-Pragochema6 Muži-A-Pragochema5 Muži-A-Pragochema4 Muži-A-Pragochema3 Muži-A-Pragochema2