Home > Aktuality > Mladší žáci – 7.-8. kolo

Dne 9.10. se uskutečnily další dva zápasy ligové soutěže v mladších žácích. Na Slavii čekal první soupeř z Budějovic. Kluci nastoupili do zápasu se 4 body, které jsme chtěli splnit. Tvrdší přihrávku, po ztrátě balonku se všichni vracejí bránit, větší důraz a chuť vyhrát. Bohužel jsme všechny podmínky nenaplnili a tým prohrál 5:1. Přitom nebyl horším týmem, jenom soupeř byl běhavější a to stačilo na první pohled vysokou prohru. Kluci po zápase sami cítili, že je něco špatně a že se jejich přístup musí zlepšit. Věřím, že tohle je první krok, jak se dostat ze série porážek, který tým svazoval.

Tj Meteor České Budějovice-Sk Slavia Praha 5:1 (2:1) Goly: M. Plachý

Další zápas sehráli kluci proti týmu Hc Praga. Toto byl soupeř, kterého jsme museli porazit, jestli chceme přemýšlet nad postupem do horního kříže soutěže. Zápas jsme nezačali vůbec dobře a do poločasu jsme prohrávali 1:0. Můžeme být jen rádi, že jsme neprohrávali o více gólu a to zásluhou skvěle chytajícího brankáře Matyáše Boháčka. Po poločase jsme obdrželi další branku a stav byl 2:0 pro Pragovku. Postupem zápasu jsme dostávali soupeře víc pod tlak a to vedlo k mnoho šancím na straně Slavie. Posledních 5 minut zápasu ukázalo, jak silné mužstvo Slavie je. Zápas se jim podařilo otočit ve prospěch 3:2.

Hc 1946 Praha-Sk Slavia Praha 2:3 (1:0) Goly: 2x M. Mušinský, M. Plachý

Sestava: M.Boháček, M. Plachý, Š. Šmíd, J. Martinec, F. Haken, M. Mušinský, O. Dvořáček, F. Hybš, M. Petchat, T. RIpamonti, P. Kindl

Omluveni: M. Soldátová, M. Jelínek, A. Větrovský