Mladší žáci – dvojzápas v Mnichovicích

V neděli 24. září 2017 kluci odehráli 3-4 kolo podzimní části soutěže.  Oba zápasy se herně příliš nepodařily, nicméně i v těchto zápasech lze najít mnoho pozitiv. Jednak mužstvo bylo velmi mladé. Před námi stojí mnoho práce. Potenciál u kluků rozhodně je, chce to čas a zapracovat na všech činnostech. Zatím, děti mají po přechodu do starší kategorie trochu problémy s orientaci v prostoru a s koncentraci po celý zápas. Nicméně budeme muset zapracovat na osobním bránění, osvojit pohyb jednotlivých hráčů v určitých prostorech. Jak již jsem řekl, kluci mají určitě velký potenciál, nicméně je nutné začít trpělivě s dětmi pracovat.

Za půl roku vše může být jiné. Samozřejmě, že hru ovlivnila absence hráčů, ale očekávám, při šíři talentovaných kluků, že své spoluhráče nahradí  – OPAKUJI HERNĚ – výsledek je druhotná záležitost. To se zatím nepovedlo.

Chce to čas.

SKS- Rakovník 1:5 (1:1). Utkání mě herní projev kluků velmi mile překvapil, zcela jistě ukázal, že diamanty k opracování SKS v zásobě má. Především v první půli hra byl velmi dobrá (bohužel není zde práce útočníka na base line) bylo zde využívání prostor, nicméně, trochu došla fyzická kondice.

Gól: Valenta

Bohemias – SKS 4:2 Po celý zápas soupeř byl lepší, chyběl nám kvalita v útoku a musíme zapracovat na osobním bránění, což je v současné době asi největší úkol. V tomto zápase podal velmi dobrý výkon Adam Pšenička (golman).

Góly: Obleser, Šmíd

Sestava:

1.Pšenička/G/C, 2. Šmíd, 3. Jarolím, 4. Remiš, 5. Kindl, 6. Obleser, 7. Valenta, 8. Plachý

Omluveni:

Dvořáček-zranění, Macek, Ripamonti, Dobeš, Mušinský, Kout

Malé upozornění pro rodiče SKS – neradit, fandit ano!

Chce to trpělivost je to mladé mužstvo:

Kindl – 2005, Pšenička-2006, Šmíd 2006, Jarolím 2006, Remiš, 2006, Obleser 2006, Valenta 2007, Plachý 2008

S pozdravem

Ludvík

 

Start a Conversation