Home > Aktuality > Mladší žáci , SKS-Kadaň, České Budějovice

Dnešního dopoledne se utkali naši mladší žáci v prvních soutěžních utkáních v nové sezóně s mužstvem Kadaně a Meteoru České Budějovice. Musíme konstatovat, že je na čem pracovat. Druhý zápas byl po hokejové a pohybové stránce mnohem lepší než úvodní s Kadaní. Nicméně dnes nám chyběl pohyb, je nutné zlepšit úderovou techniku a další mnohé herní činnosti. Také chceme, aby vždy mohla SKS střídat po tzv. pětkách. Tedy je nutné  mít vždy 11 hráčů na turnaj (případně doplněno z U10). Pro děti musí být hokej zábava – to zůstává. Kapitánem pro tento turnaj byl Andrej Macek.

SKS – mladší žáci podzim 2017

 1. Pšenička/G
 2. Šmíd
 3. Mušinský
 4. Dvořáček
 5. Kindl
 6. Macek
 7. Ripamontti
 8. Jarolím
 9. Remiš
 10. Obleser
 11. Dobeš
 12. Kout

SKS-Kadaň 3:3 (1:1) Góly: 1x Jarolím, 1 x Dvořáček, 1 x Mušinský. Hra nebyla optimální, v určité míře se projevila prázdninová herní přestávka. Soupeř na konci zápasu potrestal chyby v závěru zápasu. Trochu po celý zápas naši borci spali.

SKS – Meteor České Budějovice 7:1 (1:1) Góly: 6 x Dvořáček, 1 x Mušinský. V tomto zápase již došlo k určitému hernímu a pohybovému  zlepšení. Kluci již více vnímali hru a bavili jí.Je však na čem pracovat.

Zápas odřídili tito rozhodčí: Plachý Martin, Vojtěch Urbanec, Aleš Větrovský, JAkub Kos, Radek Škarda. Děkujeme.

Sestava:

Pšenička/G, Šmíd, Jarolím, Dvořáček, Mušinský, Kindl, Obleser, Macek/C.

Omluveni: Remiš, Kout, Dobeš, Ripamontti

S pozdravem

Ludvík, Stránský, Capouch