Home > Aktuality > Mladší žákyně stříbrné

Mladší žákyně „A“

Sezóna 2015/16 se našim mladším žákyním povedla. Během soutěže předváděly pěkný hokej, i když ne vždy se jim dařilo podle jejich představ. Ale tak to ve sportu chodí.

Boj o zlaté medaile byl otevřený až do posledního utkání. U holek nejspíš trochu zapracovala psychika a štěstí se přiklonilo na stranu Litic. Na nás zbyly „pouze“ stříbrné medaile. Krásné stříbrné medaile! Proti loňskému roku jsme zase o stupínek výš. Takže holkám patří od nás VELKÁ GRATULACE!

Nejen výsledky, ale hlavně to, co hráčky na hřišti předváděly celou sezónu, nás velmi těší. Jako tým nastřílely 138 branek a pouze 23 obdržely. Na vstřelených brankách se podílely VŠECHNY hráčky týmu. V závěrečném součtu mají o 27 branek lepší skóre než vítězky soutěže z Litic! Jelikož víme, že góly jsou tou třešničkou na dortu v každém zápase, budeme se i nadále snažit v tomto trendu pokračovat.

Za „A“ tým nastupovaly:

Natálie HÁJKOVÁ, Magdalena ŠMÍDOVÁ, Eliška KADLECOVÁ, Niky LYNCH, Ellen MERXBAUEROVÁ, Alena KABÁTOVÁ, Kristina BOŠKOVÁ, Kristina REINOSOVÁ

 

Mladší žákyně „B“

Náš „B“ tým jsme sestavily z mladých nadějí U11 a dívek, které hokej hrají kratší dobu nebo se z různých důvodů nemůžou zúčastňovat všech tréninků. Vedlo nás k tomu to, aby holky trávily na hřišti co nejvíc času, aby neseděly na střídačce ale sbíraly zkušenosti.

Branek sice moc nenastřílely, poměrně dost jich obdržely, ale jejich účast v soutěži účel splnila. Herně se postupem času zlepšovaly, získávaly na jistotě a některé z nich se perfektně „vyhrály“. Patří jim velká pochvala za bojovnost a vytrvalost.

Už se těšíme, až na podzim na hřišti vytvoříme opět jeden velký tým!

Za „B“ tým nastupovaly:

Adéla KAŠPAROVÁ, Kateřina PŠENIČKOVÁ, Anička GIESE, Aneta ZÁNOVÁ, Anika KAŠPAROVÁ, Karolína HOREŠOVSKÁ, Kateřina HOREŠOVSKÁ, Anička VITOŠKOVÁ. Linda NOVÁ, Lucka NOVÁ, Charlotte KEULERS, Sophia KEULERS, Kája MICHELOVÁ

Samozřejmě víme, že je před námi velký kus cesty, hodně práce a dřiny. Důležité je VYDRŽET a NEVZDÁVAT SE.

Děkujeme tímto i rodičům, že „naše“ děti podporují, že to s námi prožívají a fandí nám. DÍKY MOC!

A po prázdninách vzhůru do další sezóny!!!

 

Ajka a Ida