Muži „A“ – na HCH útočné manévry

Na svatého Václava již od 9:00 odehrálo mužstvo mužů SKS další kolo extraligy. Tentokréte jim v cestě stálo družstvo HC Hostivař. Jak již bylo v řečeno jsme na začátku cesty. Před námi je ještě mnoho práce, ale v sobotu v Hostivaři kluci opět přidali  na výraznějším herním projevu – nekontaktním hokeji, rychlým přechodům do útoku, roztažení hry, rychlé přesuny hráčů do svých prostorů..atd. Nicméně je třeba býti při zemi, kdy bohužel HCH hru Slavii výrazně usnadnila. Oba poločasy lze hodnotit pozitivně, nicméně opět se do hry vložila nekoncentrance hráčů na konci zápasu, kdy soupeř jí potrestal zcela zbytečnými a lacinými góly za stavu 0-10. Na tom se bude muset zapracovat.

při poločasové poradě

Z útočných hráčů si nedal gól Martin Babický a jelikož nahrával na góly či vytvořil mnohé příležitosti či rohy, je nutné ho také pochváliti. Dále je třeba zmínit, že se konečně z mentální rekonvalecence – dovolené, vrátil Martin Capouch – jsme tomu rádi.

Ryby, Hoffmi a Lukáš Derbal

HCH-SKS 2-12 (0-5)

Góly: 4 x Zuna, 3 x Urbanec, 1 x Dubina P., 1 x Hanus M., 1 x Hoffmann, 1 x Tomeš, 1 x Brzák

Sestava:

Hanus T./G, Hanus M./C, Capouch, Rybáček, Zgraja, Dubina O., Lehovec, Dubina P., Toms, Urbanec, Tomeš, Babický, Zuna, Kacbal, Hoffmann, Brzák.

Nenominováni:

Linhart – volno, Formy – volno, Kyndl – volno, Piterák – práce, Drastik – zranění, Ťopek – rekonvalescence, Kožich – nemoc, Svatoň – zranění, Urban – volno, Griebl – zranění

Urbík 1:0

Bohužel záběry z druhého poločasu, kdy mužstvo SKS předvádělo velmi zdařilé útočné akce nejsou, neb se zapomněla přendat kamera na druhoou stranu.