Muži „A“ s Bohemians tři body

V sobotu 12.10.2019 na domácí půdě sehrálo mužstvu mužů extraligový zápas s mužstvem Bohemians. Co k zápasu říci? Skončilo vítězně, dalo by se říci, s ohledem na průběh  zápasu, byla to zasloužená výhra a vítězství bylo přesvědčivé. Nutno však vidět, že ne vše bylo ideální. Od začátku sezóny pracujeme na určitých herních činnostech. V každém zápasu přidáváme další dílek stavebnice, nicméně mnoho práce nás čeká se svižností rozehrávky provázaná s pohybem hráčů k otvírání prostorů – lapidárně řečeno – rozehrávka je příliš statická a pomalá (samozřejmě, že se to týká všech hráčů, nejen obrany). Nutno však poznamenat, že až na určitý výpadek v koncentrovanosti ve třetím části zápasu, byl zápas pod kontrolou Slavie.

Určitě dobrým posunem je způsob vstřelení tří gólů. První gól – dobře obsazená tzv. „hot zone“, druhý gól krásná branka – přetočení hry v neutrální zóně – kolmice na base line – a okamžitá nahrávka do tzv. „hot zone“, a konečně třetí gól hrači pohotově reagovali na dění na hřišti – to také slavisté trénují.

Po zranění absolvoval svůj první start v této sezóně Marek Svatoň.

Babický 1:0

SK SLAVIA PRAHA – HC BOHEMIANS  4:1(3:0)

góly: Babický, Dubina P., Zuna, Hoffmann

Sestava:

Formánek/G, Hanus M./C, Lehovec, Dubina O., Zgraja, Johan Paul, Capouch, Urbanec, Brzák, Toms, Dubina P., Babický, Zuna, Hoffmann, Svatoň, Kacbal.

DUBINA P. 2:0

POZVÁNKA NA POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU

HC RAKOVNÍK – SK SLAVIA PRAHA

OD 16:00 HOD.

PŘEDZÁPAS – NAŠI STARŠÍ ŽÁCI S RAKOVNÍKEM (14:00)

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!!

S pozdravem za realizační tým Ludvík

ZUNA 3:0
HOFFMANN 4:1
Urbanec – šance
LEHY- roh
FORMY – roh
ZGRAJA – šance
FORMY – klídek a pohoda
ČENDA -šance
NA KARTU TO BYLO….
gól Bohemians snížení na 3:1, nicméně s faulem. To však nemění na tom, že jsme chybně byli postaveni při rozehrávce soupeře v naší defenzivní zóně

 

Start a Conversation