SKS pozemní hokej logo

ženy-pohár-2016

SKS ŽENY

SKS ženy – Swansea 1:2 (0:2)

První poločas jsme bohužel zaspaly a prohrávaly jsme ho 0:2. Ve druhém poločase se nám začaly dařit útočné akce. Adéla Mejzlíková snížila z rohu na 1:2. V poslední minutě jsme zahrávaly roh, ale bohužel se nám nepodařil proměnit a tak odcházíme ze zápasu s prohrou 1:2.

SKS ženy – SV Arminen 2:0 (1:0)

Po bojovném a takticky výborně zvládnutém výkonu celého týmu, obsadily ženy celkové 5.místo a udržely se v EuroHockey Club Champions Challenge I.

muži-pohár-2016

SKS MUŽI

SK Slavia Praha – Cardiff & Met Hockey Club 1:1 (0:0)

Zápas zacal postupnym otukavanim obou muzstev. Vice ze hry mel Cardiff po celou první pulku. Meli jsme jeden roh v prvni puli, ale kuba kyndl trefil golmanovi žebra. Kluci si zacali dusledne plnit taktiku az pred prvni pulkou. Pulka skoncila 0:0. Ve druhem polocase na nas Cardiff vletel na prvnich 3-5 min, kluci nastup Cardiffu dobre zvladli a po cely druhy polocas jiz meli nasi kluci vice ze hry a dusledne zacali dodrzovat takticke veci a dusledne napadat soupere pri rozehravce, zdvojovat se a proste bojovat. Cely tým bojoval za vyhru jako jwden muz. Ve druhe puli okolo 51 minuty dal Cardiff gól ze hry po velikém zavaru u nasi branky. Pote o 5 min pozdeji vyrovnal z penalty David vacek. Cca3 min pred koncem byl Cardiffu prvni roh v utkani a pote na nas penalta. Hany chylil a zacali jsme hrat bez brankare power play. Nekdy okolo 2 min pred koncem mel Martin Hoffmann vylozene golovou sanci kdy sam pred branou trefil o metr vedle. Ve druhem polocase kluci Cardiff ubehali! Cardiff pred koncem chytali křeče. Dle slov Babiny tomase kluci druhy polocas hrali moc moc dobre a je na ne hrdy.

SK Slavia Praha – Bromac Kelburne HC 0:3 (0:1).

No tezko neco napsat. Kluci nezopakovali vcerejsi super hru s Cardiff a prohrali s Kelburne 3:0 kdy polocas byl 1:0. Klukum to dnes neslo, jako by si vcera sahli na dno svych sil. Zmar a zklamáni.