Home > Aktuality > Naši dorostenci v hale uhráli zlato

Dorostenci si vzali příklad z mužů a také vybojovali v halové sezoně zlaté medaile. Cesta za nimi nebyla lehká, ale i přesto se dílo zdařilo. Jak vypadala celá sezona?

 

Z osmi odehraných zápasů kluci prohráli pouze jeden – s Presidentem. Nutno dodat, že na tento zápas se díky nemocem a zraněním sešli pouze 4 hráči do pole a brankář. Nakonec šli dorostenci do play-off z prvního místa, jelikož měli lepší gólový rozdíl než hráči Presidentu. Ve vyřazovací části na nás čekalo družstvo Hostivaře, které se velice snažilo, ale na sešívané prostě nestačilo. Ve finále se tedy domácí Slavia utkala s Liticemi, které po skvělém výkonu vyřadily President. Dlouho byl zápas velice vyrovnaný, ale v posledních minutách hry naši hráči ukázali, že jsou lepší a zkušenější.

 

Na úspěchu se podílel brankář Jakub Sankot, dále hráči Marek Svatoň, Marek Zgraja, Ondřej Dubina, Jan Urbanec, Otto Kos, Josef Rampír, Jakub Griebl a Jan Albrecht.

 

Dále bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří se na tomto úspěchu také podíleli – a to nemalou měrou. Nebýt některých z Vás, neměli bychom se jak dostat na zápas nebo by hráči nedostali odměnu v podobě pizzy za vyhraný titul.

 

– Trenérské duo Krábek – Vohnický