Home > Aktuality > Naši muži v hale opět zlatí…

Včera v nervy drásajícím finále s mužstvem Rakovníka se naši muži SKS stali opět mistry ČR v halovém hokeji.

V základní části ligy jsme se umístili na druhém místě hned za Rakovníkem, se kterým jsme sváděli urputné boje již v základní část.

Příprava na halovou sezonu byla zvolena lehčí formou, protože se již v průběhu haly důsledně připravujeme na venek, kdy 31.5.2017 letíme do Ruska na pohár.

Druhé místo v základní části nám do semifinále na Podvinném mlýně přisoudilo mužstvo Litic, se kterým jsme odehráli pěkně takticky sehrané utkání a výhra 9:2 nás posunula do finále.

Finále bylo opravdu o nervy. Poločas byl 1:1, poté vstřelil Rakovník branku a nám se podařilo srovnat až cca. 3 minuty před koncem na 2:2….zápas v normální hrací době skončil nerozhodně kdy o mistru ČR měly rozhodnout nájezdy. Po třech sériích nájezdů byl stav nerozhodný, ve druhé sadě nájezdů platila náhlá smrt a zlatým gólem Tomáše Procházky jsme se stali opět MISTRY ČR!

Naši kluci a celý realizační tým odvedl skvělou práci, patří jim velký dík, skvěle reprezentovali naší SK Slavia Praha a jsou velkým vzorem pro naší mladší generaci, naše děti.