Nový – červnový – díl Hokeje na zemi je tady!

Nový – červnový – díl Hokeje na zemi je tady! ČSPH pro Vás ve spolupráci s Českou televizí připravil už patnácté pokračování magazínu o pozemním hokeji a je to opět spektakulární dílo se svěžím obsahem:

Tři životy Chrise Fausta – velkolepý příběh německého trenéra, který stojí za vzestupem reprezentačních výběrů České republiky. Uvidíte, kde s pozemním hokejem začínal a jak se vypracoval mezi nejrespektovanější kouče v Evropě.

Skotský dudák Martin Babický – český reprezentant pomohl skotskému Aberdeenu k největšímu úspěchu za poslední léta. Hokeji na zemi prozradil, jak se to všechno událo a také co všechno se ve Skotsku naučil.

Extraliga muži – příběhy Bohemians, HC Praga, Slavie a Hostivaře jsou rozdílné, přesto stejně poutavé a zajímavé. Jak se těmto týmům vedlo kolo před koncem základní části? Hokej na zemi to ví!

Klub Gentlemanů President – Jiří Trávník obohatil českou extraligu nejen více než dvěma sty krásnými góly, ale také daleko rozsáhlejším a snad i náročnějším dílem, které nemá v novodobé historii českého pozemního hokeje obdoby. V roce 1997 přišel s nápadem založit si svůj vlastní klub. Nedostal doma vynadáno? A dopadlo to dobře? Poví vám Jiří a Ivana Trávníkovi.

Pokud jste ještě neviděli nový díl Hokeje na zemi, teď je ten správný čas. Stačí jen kliknout na přiložený odkaz. Následovat bude 25 minut příběhů o nejkrásnějším sportu na světě – pozemním hokeji.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

Start a Conversation