Nový díl Hokeje na zemi je tu!

Červnový díl Hokeje na zemi sledujte v PÁTEK 4.7. v 15:25 na ČT SPORT! Reprízy jsou naplánovány na sobotu 5.7. od 2:50 v noci, čtvrtek 17.7. v 5:05 ráno a sobotu 19.7. v 6.40 ráno.

Pokud nestihnete premiéru Hokeje na zemi přímo v televizi, můžete si ho spolu se staršími díly pustit v internetovém archivu České televize na stránkách http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

Tentokrát jsou pro Vás připraveny tyto reportáže:

1. Pozemní hokejisté Slavie Praha postoupili v evropském klubovém poháru o stupeň výš – Ve finále turnaje v Rakovníku porazili švýcarský Wettingen na nájezdy! Kolik štěstí k tomu potřebovali? Kdo proměnil poslední nájezd a co si o tom myslí samotní hráči? Uvidíte hned v úvodu pořadu. Připojeny jsou i výpovědi rakovnických hráčů, kteří se v souteži zachránili.
  2. Česká extraliga má nové šampiony – Tedy, měli bychom říct staro-nové! Titul totiž znovu po roce vyhráli jak muži, tak i ženy Slavie Praha. Slávisté porazili ve finále Rakovník, slávistické ženy rozhodly o svém titulu už kolo před koncem základní části výhrou nad Hradcem Králové.
  3. Nejkrásnější momenty letošního Světového poháru v Haagu včetně sestřihů mužského i ženského finále.