Home > Aktuality > Odplouváme na prázdniny

Po vydařené sezóně našich A týmů, které opět obhájily prvenství v extralize a získaly pro Slavii další zlato, jsme se v úterý 27. června sešli i s našimi nejmladšími na již tradiční rozlučce se sezónou. Chtěli jsme tak společně oslavit nejenom úspěch našich seniorských družstev, ale také mladších kategorií, které tento rok také zaznamenaly řadu úspěchů.

Navzdory počasí, které ještě těsně před začátkem akce hrozilo deštěm, jsme se k naší velké radosti sešli v hojném počtu. Pro děti byl připraven bohatý program jak na hřišti, tak i mimo něj – hry, vodní skluzavka, občerstvení, cukrová vata, skákací hrad a v neposlední řadě autogramiáda hráčů našich A-týmů s focením. Jsme rádi, že tentokrát ani rodiče nezůstali pozadu a šli si vyzkoušet všechna stanoviště. Počasí se umoudřilo a zábavě a dobré náladě tak nestálo nic v cestě.

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala všem, kteří se na akci podíleli. Rodičům, kteří si udělali čas, přišli s námi oslavit konec sezóny a celý školní rok své děti v pozemním hokeji podporují – děkujeme a ceníme si toho. A v neposlední řadě i hráčům A-týmů, kteří se dětem věnovali, asistovali u příprav a pomohli nám tuto akci úspěšně organizovat.

 

Děkuji vám všem a těším se na další podobné akce

 

Za výbor SKS Pavla Nešporová

 

Rozsáhlé fotogalerie k nahlédnutí zde:

https://www.flickr.com/photos/67280719@N08/sets/72157682802535893/with/34750091984/

http://veruen.rajce.idnes.cz/Odplouvame_na_prazdniny_2017/