Podpoř svůj tým !

Vážení členové SK Slavia Praha, rodiče, fanoušci, kamarádi i vy ostatní, kteří chcete náš klub podpořit,

rádi bychom vám představili na základě dlouholeté spolupráce firmu FLY UNITED (www.flyunited.cz), která  je v současné době vedoucí firmou na trhu služeb cestovního ruchu a působí úspěšně v této oblasti již 20 let. Kromě své obchodní činnosti nabízí sportovním klubům i účast v projektu ProSportTravel – Podpoř svůj tým (PST).
Jeho cílem je poskytnout prvotřídní služby při zajišťování cest individuálních sportovců a sportovních klubů, ale také jejich rodinám, kamarádům a známým.

Téměř každý dnes cestuje ať pro zábavu, za poznáním či pracovně, proč tedy nepomoci finančně svému sportovnímu klubu? Služby PST můžete využít při zařizování zájezdu, nákupu letenky, objednání ubytování, pronájmu aut, zajištění víz, pojištění a organizování skupinových akcí. Při nákupu stačí zmínit heslo našeho klubu „PHSLAVIA“ a společnost FLY UNITED přidělí příspěvek v předem určené výši na náš účet. Vy platíte pořád stejně.
Podrobné informace o výhodách spolupráce naleznete na www.prosporttravel.cz/podpor-svuj-tym/.

Prosím, seznamte se s tímto projektem, doporučte kamarádům, kolegům, jednoduše všem, kteří rádi cestují a chtějí skvělý servis za velmi příznivé ceny. Firmu FLY UNITED doporučujeme z vlastní mnohaleté zkušenosti – nakupujeme u nich letenky pro naše A družstva při přepravách na poháry, ale také cestujeme individuálně.

Předem děkujeme za podporu

 

Výbor SKS

Start a Conversation