Home > Aktuality > Pohár mistrů, den 1.

Dnes začal Pohár mistrů evropských zemí u nás na Slavii. Jedná se přesněji o turnaj SK Slavia Club Challenge II. Men.  Odehrály se celkem tři zápasy a to i přes nepřízeň počasí.

Z prvního zápasu si odnesl výhru nad KPH Rača tým AD Lousada a to se skórem 5:3, přestože první tři čtvrtiny byly dosti vyrovnané (2:2).

Následoval zápas Grammarians HC a Nacka LHK, ve kterém se vedení ujali hráči Grammarians po dvou rychlých gólech ve druhé čtvrtině. Se začátkem druhé poloviny zápasu přišel také hustý déšť s hromobitím a z důvodu bezpečnosti musel být zápas pozastaven. Po delší pauze se obě družstva znova rozcvičila a pokračovala v zápase, avšak ani jedno již nebylo schopno jakkoliv změnit stav zápasu. Výhra Grammarians HC 2:0.

Se značným zpožděním začal poslední zápas dne. Zápas našich mužů proti týmu z Litvy, Ardas Rudamina. Skóre otevřel mladý Adam Vaňko v desáté minutě. S každou další čtvrtinou slávisté vybojovali další tři góly, kdy vždy jeden patřil Martinu Babickému. Zápas tak skončil dosti jednoznačně, 10:0.

Góly: 3x Martin Babický, 2x Pepa Toms, 2x Adam Vaňko, Marek Svatoň, Daniel Piterák a Denis Tomeš.

Gratulejeme k výhře a Martinu Babickému k hattricku!