Pohár mistrů, den 3.

Poslední zápasy základní části.

KPH Rača se utkala s HK Lipovci, oběma týmům šlo o postup do horního kříže. Lipovci byli prvními, kdo skóroval a vedení si také drželi velmi dlouho. Rača však nic nevzdávala a konečně po dvou čtvrtinách se jí podařilo skórovat. Gól jim dodal dech a soupeře stále napadali. Vysloužené odměny se však dočkali až koncem poslední čvrtiny, kdy se Tomáš Romanec trefil z trestného rohu. Konec zápasu, 2:1 pro Raču.

Druhé utkání bylo vcelku jednoznačné. HC Grammarians dali góla hned ve 3. minutě. Ardas Rudamina neměli moc šancí a spíše balónky dopředu nahazovali. Soupeř tedy akorát pokračoval ve svém náporu a to sklízelo ovoce. HC Grammarians si tedy odnesli výhru 5:0 a 5 bodů.

Muži dnes nastoupili proti Nacka LHK, postup již měli jasný, ale Nacka LHK na něho měla ještě naději, kdyby dnešní utkání vyhrála. První branku vsítil Daniel Piterák. Následně sešívaní vytvářeli větší tlak na soupeře a nenechali mu moc prostoru na nějaký útok. Ve druhé čtvrtině se prosadil Josef Toms a následně David Vacek z penalty, kterou mu vybojoval Čenda Zuna. Červenobílý tak postupují do horního kříže z první pozice a zítra se utkají s Račou v 12:00.