Pohár mistrů, den 4.

Dnes se začínalo již v 9:45 a to zápasem spodní skupiny, HK Lipovci proti Ardas Rudamina. Skóre otevřel druhý tým již v první čtvrtině. Chvílemi to vypadalo nadějně na první body na turnaji. Lipovci však nastoupili o dost lépe do druhé čtvrtiny a hned zpočátku vstřelili branku. Koncem stejné čtvrtiny dali další gól, díky němuž se dostali do vedení, které následně udrželi do konce zápasu. Konec zápasu 2:1 pro HK Lipovci.

Dále následoval zápas, jenž by normálně rozhodoval o postupu, ale příští rok se bude soutěž pohárů mistrů rozšiřovat o jeden turnaj a to mezi EHL a Trophy. Takže je potřeba tuto skupinu postupně doplnit a tak postupují všechny týmy vrchní skupiny.

Zápas mezi sešívanými a Račou začal dosti vyrovnaně, oba týmy měly několik šancí a také rohů. Bohužel první, kdo se trefil, byl Tomáš Romanec z tréstného rohu a dostal tak Raču do vedení. Konec první půle 0:1. Do druhého poločasu již červenobílí vstoupili o dost agresivněji. Měli však problém se zataženou hrou týmu ze Slovenska. V poslední čtvrtině ještě přitlačili a dostávali se do kruhu, vytvořili si i několik gólových šancí a vybojovali nespočet rohů. Nic z toho bohužel neproměnili. KPH Rača tedy odchází s medailí a pohárem. Gratulujeme!

Celý turnaj uzavřel zápas mezi zatím neporaženým týmem AD Lousada a Grammarians HC. První gól vybojovala Lousada a pak skóre ještě navýšila. Grammarians se k pár střelám dostali, ale žádnou z nich neproměnili. Konec zápasu 2:0. Lousada tak odchází z turnaje bez porážky.

Všem týmům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!