Home > Aktuality > Poslední podzimní dvojkolo mladších žáků

V neděli 23.10. 2016 se odehrálo poslední dvojkolo za podzim, a to ve Kbelích. Kluky ze Slavie čekal zápas proti Kbelům a Rakovníku. První zápas hráli kluci se Kbely a vyhráli 1:0. V první půli družstvo Slavie bylo hodně nebezpečné a jenom škoda, že jsme nedali více gólů. Nasazení a přístup do zápasu byly výborné. Druhá půle z naší strany byla o něco horší a mohly za to dva důvody. Po odraženém balonu jsme „naslepo“ odpalovali balonky středem, kde je soupeř lehce zachytil a řítil se znovu do nebezpečné situace. Za udržení čistého konta můžeme vděčit skvěle chytajícímu Matyášovi Boháčkovi, který několikrát krásnými zákroky zachránil před jasným golem. Druhý důvod byl rozhodčí. Zcela záměrně pískal přestupky soupeře, když naše mužstvo mohlo jít z výhody na prázdnou bránu. A tím dovolil obranné zóně Kbel se včas postavit proti naší rozehrávce. Smutná věc na tom je fakt, že děti se s tím nedokázaly vyrovnat a zákonitě jejich koncentrace na zápas šla dolů, a tudíž i výkon.

SKS-Kbely 1:0 (1:0) Góly: 1x Plachý

Druhý zápas hráli kluci proti družstvu z Rakovníka. Tento zápas mě velmi potěšil, protože to byl dle mého názoru nejlepší výkon od našeho družstva za podzim. Zápas sice skončil v náš neprospěch 3:1, ale děti nebyly horším družstvem. Dokázali se prosazovat v situacích jeden na jednoho, skvěle řešili naši rozehrávku a neztráceli balony.

SKS-Rakovník 1:3 (1:2)

Sestava: Boháček, Jelínek, Haken, Martinec, Šmíd, Plachý, Mušinský, Nová Linda, Nová Lucie, Kindl.