Home > Aktuality > Přípravný nedělní zpravodaj 20.3.2016
Po zimní zpravodajové pauze vítáme opět naše fanoušky Bčka a přinášíme další povedený report od naší nejoblíbenější pisatelky Jany
Jelikož nás Vaše podpora dostala mezi 6 nejlepších týmů v republice, nepodceňujeme přípravu a vyrážíme směr Hradec Králové na 1. ročník dvoudenního turnaje. 3 z nás, včetně mě, dojíždíme až v neděli, nečekaně pozdě a naskakujeme do rozehraného utkání s Pragovkou. Díky velké pomoci holek z týmu Slavie A, držíme krok a celkově prohráváme jen 4:0 😀 . Následuje odchod do šaten a delší pauza, při které se snažím vstřebat zážitky ze soboty, získané vyprávěním spoluhráček.
Tlumočím pro čtenáře:
Výhra nad Hradcem, která nám nakonec vynesla 4. místo, společný raut a uvítací párty s mizerným DJ, ale zajímavou obsluhou s temnou minulostí, po krátkém googlení – jedno oko nezůstalo suché… Družba s ostatními hráči, ve věku mladších bratrů, turnaj byl smíšený. Odchod na ubytovnu – domov mládeže, po cestě vyrušena kopulující dvojice. Hradec – město hříchu.
Zpět k neděli: Druhé utkání – s Rakovníkem vypadá v prvních 5ti minutách velice smutně, proháváme 2:0, toto skóre však udržíme do konce, což je pro nás krásný výsledek.
Prostě strašně fajn víkend!

Děkujeme pořadatelům a hlavně obrovské pomoci holek z A!
Váš retro B team