Home > Aktuality > První zápas v nové sezoně 2016/2017 SKS muži A

V sobotu 17.9.2016 odstartovala pro naše muže A podzimní část extraligy 2016/2017.  Přivítali jsme Litice. Kluci první poločas vyhráli 5:1, druhý poločas nám moc nevyšel a ten jsme prohráli 0:2, když ještě v první půli měl soupeř z Litic penaltu, kterou neproměnil….. Škoda několika rohů, co jsme neproměnili. Vyhráli jsme 5:3, ale máme co trénovat do dalšího zápasu v sobotu 24.9.2016 od 12:00 na HCH s Bohemians.

V týmu jsme přes prázdniny přivítali dva nové hráče: Denise Tomeše a Čendu Zunu, kteří u nás hostují na rok z Bolevce. Denis Tomeš si odehrál svůj první extraligový zápas za SKS. Doufáme, že se jim u nás bude líbit, rozehrají se a budou platnými hráči jak v extralize, tak na poháru v Rusku.