Home > Aktuality > Rozloučení s rokem 2015 šesti body, aneb den dle Urbíka

O poslední předvánoční neděli 20.12.2015 nás čekalo poslední halové kolo v roce 2015 u nás v hale SK Slavia.

Naši soupeři pro tento den: Litice a Bohemians.

První utkání s týmem Litic začalo opatrně, až v 9 minutě jsme měli první roh, který proměnil Kuba Kyndl 1:0. Poté následoval po akcích ze hry Urbíka hattrick a stav ve 14 min. druhé půle byl 4:0. V 15 min. zahrával soupeř roh a snížil na 4:1. Od 1830 min. jsme trénovali hru bez brankáře, kdy v 19 min. byl na nás roh a soupeř opět snížil na konečných 4:2. Kluci hráli v pohodě a také tomu odpovídal výsledek. Další část a o něco silnější soupeř nás čekal na závěr tohoto hracího dne a to Bohemians.

S Bohemians jsme hráli od začátku velmi vyrovnaně, měli jsme ve 3 a 7 min. rohy, ale nic z nich nebylo. Stav se měnil až v 9 minutě, kdy Dan Piterák se skvěle trefil a vedli jsme 1:0. Ve 13 min. Bohemians srovnala na 1:1 ze hry. Ve 14 min. po nahrávce přes celé hřiště tečoval za záda brankáře Honza Urbanec a vedli jsme 2:1. Tak i skončil první poločas. Ve druhém poločase na začátku Bohemians vyrovnali na 2:2, nicméně již v 8 min jsme vedli 3:2 kdy se trefil opět Urbík… byl to již jeho pátý gól! 12 min. Ondra Vudmaska vyrovnal z penalty na 3:3, ale závěr patřil SKS kdy v 19 min. dal gól Kuba Kyndl na 4:3 a tento stav vydržel až do konce.

Celý tým v tomto utkání předvedl velmi kvalitní hru, Honza Urbanec se skvěle rozstřílel, tým v obou utkáních předvedl velmi kvalitní akce a myslím si, že máme velmi dobře vykročeno do finálové 4.

Veškerou svoji přípravu jak v gymnastické tělocvičně, tak v hale i v bazénu ale směřujeme na pohár do Hamburku, kde nás čekají ty nejtěžší soupeři v Evropě a velmi tvrdý boj o každý míček i bod.

Pokojné prožití svátků, v novém roce mnoho osobních a pracovních úspěchů Vám přeje SKS muži A.

Všem děkujeme za podporu v roce 2015 a doufáme že nás podpoříte i v roce 2016, kde nás čekají dva těžké poháry v Hamburku a Glasgow.