Home > Aktuality > Sešívané hvězdy v Minsku – den první

SKS – Minsk

Slávistky dobrou obranou odvrátily tlak domácího týmu na začátku zápasu. Přesto prohrávaly 0:1 po TR. Během 5ti minut ale odpověděly dvěma góly. Nejdříve Bížová do prázdné brány po nahrávce přes celé hřiště od Reichlové a poté Bížová proměnila první TR slávistek v utkání. Poločas 2:1.
Začátek druhého poločasu – Vančurová skvěle vyběhla tři rohy soupeřek a tak se ke slovu dostala Capouchová, která zvýšila na 3:1. Minsk od desáté minuty odvolal brankářku a šel do šesti. To vyústilo v branku domácích z teče – 3:2. Dva neproměnené rohy SKS malinko zdramatizovaly utkání. Nicméně ve 36 min Mejzlíkova proměnila penaltu a korigovala tak na konečných 4:2.

SKS – Düsseldorf

Velmi vyrovnané utkání. Německé hračky dlouho nedokázaly najít recept na dobrou zónovou obranu slávistek. Byla to Hrachová, kdo otevřel skóre v utkání v 16. minutě. Poločas 1:0.
Bránění rohů šlo SKS skvěle. Až pátý roh DSF proměnil a srovnal na 1:1. Hned v zápětí ale Bížová z TR opět poslala slávistky do vedení 2:1. Vyrovnaný druhý poločas a dobrá obrana SKS. Až 6min do konce DSF sravnal z TR a bohužel 3min do konce penaltou zvýšily na 2:3. Už ani následná hra v šesti nepomohla k vyrovnání.
Za reporty z dějiště turnaje děkujeme realizačnímu týmu !