SKS -muži „A“, s Bohemians 3 body

GRATULACE K NAROZENÍ ARTURA VAN LEHOVCE!

V třetím kole základní části extraligy v pozemním hokeji se SKS střetla na domácím hřišti, minulou sobotu dne 19.9.2020, se sousedem z Vršovic – Bohemians. V tomto utkání jsme opět krok za krokem se snažili zrychlovat hru naši hru ve všech herních pásmech. Vyústěním této snahy byl stav utkání po půli 4-1. Bohužel máme mladý tým, který lehce ztrácí koncentraci, a vlastními chybami – nedůsledností a lajdáctvím pak umožňujeme soupeři se opětovně dostávat do hry. Pakliže chceme býti lepším mužstvem, toto musíme odstarnit.

K průběhu utkání lze uvést pár hodnost z celkové statistiky zápasu:

V soupeřově čtvrtině jsme byli celkem 40; v soupeřově kruhu celkem 24; šance (střela) do branky 12; šance mimo branku 6; roh -útočný 2; Přes výše uvedené nedostatky lze uvést, že výhra nad soupeřem byla zasloužená!

Jsme na určité cestě. Chce to čas.

BABICKY-1 GOL

BABICKY-2 GOL

HOFFMAN – 3 GOL

CAPOUCH – 4 GOL

SK SLAVIA PRAHA – HC BOHEMIANS 6:3 (4:1)

Góly: 2x Babický, 1x Hoffman, 1 x Capouch, 1 x Svatoň, 1 x Kacbal
Sestava:
Hanus T./G, Rybáček, Lehovec, Zgraja, Dubina P., Urbanec, Toms, Capouch, Hoffman, Vitošek, Babický/C, Zuna, Svatoň, Kacbal, Kožich, Brzák
Omluv/Neno:
Hanus M. -zranění, Piterák – práce, Formánek – práce/volno, Tomeš – práce, Griebl – zranění, Vaňko – zranění, Dubina O. – zranění, Gross, Plachý, Kroupa
Rozhodčí: Piardi, Macek

HANUS T. – ZÁKROK

Ještě k zápasu bychom je nutné dodat, že sice soupeře až na jednu vyloženou šanci (vyjma gólů) jsme je do více příležitostí nepustili. Velkou zásluhu na tomto měl výborně chytající Tomáš Hanus, který podle velmi týmový výkon.