Home > Aktuality > Sobotní zpravodaj a poděkování

A tak se stalo, že v rámci úspory volné neděle někoho napadlo, že odehrajeme dvě kola za sebou, v jeden den.
Nápad bezvadný, čekaly nás tedy dva zápasy v Liticích doplněné kulturní vložkou – utkáním litických mužů.
Víme, že musíme rozložit naše skromné fyzické možnosti, snažíme se tedy hrát hlavně takticky. Není vše podle našich představ a inkasujeme první gól. Naštěstí se nám podaří ještě v první půlce dorovnat, strany točíme 1:1. Tři minuty před koncem hrací doby zvyšujeme skóre na 2:1. Přes šílené vedro se ani velice neradujeme. Děkujeme za konečný hvizd, odcházíme do šaten a Linda odkulhá.
Značně unavené, jelikož i jeden zápas je na nás hodně, odchodíme druhé utkání a po dvou upocených poločasech končíme upocenou výhrou 1:0. Tentokrát odkulhá Lucka.
Sobota tedy vydařená, dvě výhry, dva podvrknuté kotníky, pár stržených puchýřů… Já osobně se léčím celou neděli..

Poděkování čtenářům

Vaše obrovská podpora nás přivedla až na první místo tabulky s rozdílem 8 bodů. Z celkem 15  zápasů jsme 11 vyhrály a jen dva prohrály.
Bez Vás, našich fanoušků, bychom to nedokázaly.

Chytrost, síla, grácie, to je Béčko Slávie!