Home > Aktuality > Starší žáci – s Rakovníkem, Bohemians

Starší žáci odehráli v mezidobí dva zápasy nadstavbové části, a to v Rakovníku a dále s Bohemians.

Nejprve dne 17.5.2018, tedy ve ve všední den, bylo logistické dobrodružství, tedy nejpozději do 16:40 (zápas od 17:30)  jsme se museli dopravit do Rakovníka. Díky ochotě paní Vaňkové a paní Vitoškové se to nakonec zdařilo, za což jim patří velký dík. V první části první půle kluci trochu spali, nicméně již druhý poločas ve velmi zajímavém utkání mladí slávisté byli lepší než domácí, ale trápí nás  zakončení. Druhý poločas tak kluci odehráli jedno z nejlepších utkání za poslední roky. Bohužel přidalo se k tomu i dvě břevna a jedna tyč. Nicméně množství vytvořených šancí, ochota a cílevědomost mě velmi potěšila. Zápas však bohužel díky střelecké nemohoucnosti a  ospalému začátku skončilo remízou 2:2.

RAK-SKS 2:2 (2:0)  Góly: Brzák, Dubina

Sestava:

Kos/G, Gross, Jelínek P, Šplíchal, Haken F., Dvořáček, Toms, Brzák, Dubina/C, Plachý, Vitošek, Vaňko

V mezidobí se druhá část mužstva starších žáku zúčastnila mezinárodního turnaje v Itálii (Riva del Garda) kde turnaj vyhrála. (článek někdy příště).

S Bohemians se kluci utkali doma dne 26.5.2018, kde si s chutí zahráli, nicméně opět nás trápilo střelecké schopnosti. Chce to čas, pracuje se na tom.

SKS- Bohemias 13:0 (6:0)  Góly: 6 x Brzák, 2 x Toms, 1 x Vitošek, 1 x Vaňko, 1 x Větrovský, 1 x Jelínek P.