Starší žáci – tentokrát zápas v Kadani

Tuto sobotu odehráli naši starší žáci další kolo své dlouhodobé soutěže. Soupeřem jim tentokráte bylo družstvo Kadaně.

Naši kluci (a slečna Bára Šnourová) navázali na svůj velmi dobrý výkon z předchozího utkání se Sokolem Kbely a po celou dobu předváděli na těžkém terénu (pomalá granulátová umělá tráva – univerzální na fotbal a ostatní sporty) velmi dobrý hokej. Je nutné podotknout, že v útočném kruhu opakovaně naši hráči nedokázali zakončit důrazněji, či jsme špatně řešili finální část, ale také gólové příležitosti vychytala šikovná golmanka. I když to není zvykem, rád bych vyzvedl hru dvou soupeřových hráčů, konkrétně Štěpána Lalíka a Davida Shamala, kteří své družstvo po celou dobu drželi na vodou. Jak to ve sportu chodí, naši kluci nemohli dát branku a soupeř trestal. I přes porážku 1:2 jsme byly s Františkem Stránským spokojeni s předvedenou hrou.

Premiéru ve starších žácích si odbyl Aleš Větrovský.

Chtěl bych ještě poděkovat dědečkovi našeho hráče Marco Vladimíra Grosse, který vzal své vozidlo a odvezl kluky do Kadaně, stejně tak chci poděkovat Františkovi Stránskému, bez jehož pomoci se řízením dalšího vozidla bychom do Kadaně neodjeli.

POZVÁNKA NA ZÁPASY STARŠÍCH ŽÁKŮ S MUŽSTVEM CHEMNITZU – tuto sobotu 16.4.2016 od 14:15 a v neděli 17.4.2016 od 10:45 na hřišti SKS.

HC Kadaň – SK Slavia Praha 2:1 (1:0) G: Jan Brzák

Sestava:

1) Jakub Kos /G, 2) Patrik Dubina /C, 3) Petr Jelínek, 4) Bára Šnourová, 5) Martin Jelínek, 6) Marco Vladimír Gross, 7) Jan Brzák, 8) Adam Vaňko, 9) Aleš Větrovský.

Omluveni:

  1. Felix Urban – škola
  2. Josef Toms – zranění
  3. Vojtěch Urbanec – ŠVP
  4. Jan Vitošek

S pozdravem

Ludvík

Start a Conversation