Home > Aktuality > Starší žáci, U15, 3.-4.kolo

Dne 17.12.2016 odehráli naši starší žáci další kola své dlouhodobé halové soutěže. Tentokrát se střeli s mužstvem Sokola Kbel a Bohemians. V obou zápasech SKS předvedlo dobrý výkon, nicméně k halovému hokeji nám ještě chybí určitý čas s osvojením základní podstaty halové hry, jako je větší využití mantinelů, či klukům chybí trpělivost. Na obranu lze však říci, že halový hokej netrénujeme z důvodu nedostatku kapacitních a finančně dostupných hal. Přesto je však nutné kluky pochválit, neboť s poměrně mladým mužstvem soupeře přehráli. Slavia střídala obě kompletní „pětky“, což je opět pozitivní a dobrá zpráva a investice do budoucna. Jedinou kaňkou je tak zranění Honzy Vitoška z konce prvního utkaní,kdy mu přeji brzký návrat na kolbiště (snad stihne 7.-8. kolo na konci ledna). Dále nás potěšilo, že se na nás přišel podívat marod Aleš Větrovský a jemu také přeji rychlé uzdravení, respektive rekonvalescenci.

SKS – Sokol Kbely 5:2(2:0) Góly: 3 x Brzák, 1 x Gross, 1 x Toms

Bohemians – SKS 1:6 (1:2) Góly: 1 x Plachý, 1 x Haken, 1 x Jelínek Martin, 1 x Jelínek Petr, 1 x Toms, 1 x Vaňko

Za SKS se zúčastnili tito hráči: Kos, Gross, Haken Tomáš, Plachý, Jelínek Petr, Jelínek Martin, Vaňko, Brzák, Vitošek, Urbanec.

Slavia měla v první půle tohoto hracího dne pořadatelství, proto tímto děkuji panu Vitoškovi a Jelínkovi za výraznou pomoc zvláště při u stolu s časomírou a s zápisy jednotlivých utkání.

Dále děkuji Ing. Petru Jelínkovi za pořízení fotografií.

S pozdravem

Ludvík