Home > Aktuality > Starší žákyně v Chemnitzu

Ve dnech 16. 9. – 17. 9. 2017 se starší žákyně zúčastnily turnaje v německém Chemnitzu.

Do místa konání jsme se dopravili auty. Potěšila nás velká účast rodičů, kteří své děti jeli podpořit. Strávili tam s námi společný večer, absolvovali procházku městem, oslavu narozenin jedné z hráček (Ellen) a samozřejmě zdatně fandili. Bylo to velmi příjemné a děkujeme jim za účast, dopravu a podporu.

Holky na turnaji během dvou dní sehrály 7 utkání, která se hrála v délce 1 x 30 minut. Hrály proti domácím dívkám U14 a U16, dále jejich soupeři byli kluci U16 a dívky z Freibergu. Ze sedmi utkání 1x prohrály, 4x remizovaly a 2x vyhrály, což je velmi příjemná bilance. Nejen výsledky, ale i jejich hra byla dobrá, nasazení jak má být (hlavně proti klukům) a jako další pozitivum vidíme začlenění mladých hráček do týmu, které se uvedly moc fajn – jak po hokejové stránce, tak i po té společenské.

Občerstvení na hřišti pro všechny bylo skvělé – ovoce, zelenina, saláty, koláče, buchty, párky, káva, čaj… přesně tak, jak jsme zvyklí u německých sousedů. Jejich pohostinnost a vystupování navodilo příjemnou atmosféru, takže jsme si to všichni užili.

Bylo to již naše třetí sportovní setkání s tímto klubem (2x v Praze) a doufáme, že tuto tradici zachováme i v budoucnosti.

 

Turnaje se zúčastnily tyto hráčky:

Natka HÁJKOVÁ, Bára ŽALUDOVÁ (jako výpomoc), Niky LYNCH, Ellen MERXBAUEROVÁ, Mája ŠMÍDOVÁ, Eliška KADLECOVÁ, Adél KAŠPAROVÁ, Niky DANEŠOVÁ, Lucka NOVÁ, Linda NOVÁ, Kája HOREŠOVSKÁ, Sophia KEULLERS, Charlotte KEULLERS

 

Děkuji „mezinárodnímu managerovi“ Jirkovi ŠMÍDOVI za koordinaci dopravy, komunikaci s klubem a za to, že všechno klapalo přesně tak, jak mělo.

A rodičům ještě jednou díky za to, že s námi jeli a strávili s týmem dva příjemné dny.

 

Ajka, Martina