Stříbrná sezona dorostenců … epilog

Tak jsme druzí, no a co … kdo by mi někdo během “halové pauzy” řekl, že se nám na konci té pozemně hokejové části roku budou na krku houpat stříbrné medaile, měl bych ho za blázna. Je to ohrané klišé, ale teď se to náramně hodí.

Mimochodem, v hale jsme vybojovali tentýž druh drahého kovu. A skoro stejně dramaticky.

Většina slov o proběhlé sezoně padla v předchozím článku, který byl zveřejněn před naším posledním zápasem s sluší se poděkovat (jako prvním v tomhle článku) divákům, kteří se sešli v relativně hojném počtu a byli nejen vidět, ale i slyšet. Jak už se dá asi vytušit, vyhráli jsme a to v poměru 4:1, kdy všechny naše branky padly v první půlce zápasu. Pak už to tam prostě nepadalo … ostatně málo vstřelených branek byl náš největší problém v celé sezoně.

Nemá smysl psát znovu, co už napsané bylo, tak začnu děkovat … Mé VELKÉ DÍKY tedy patří

… všem hráčům, jednoduše proto, že na hřišti téměř vždy nechali úplně všechno. Samozřejmě někteří byli většími tahouny, někteří jimi teprve budou. Tréninky do dalších let i s ohledem na budoucí složení týmu, mají určitě potenciál na zlepšení … vím to a bude se na tom pracovat.

… Petrovi Kožichovi, který mně i hráčům celou sezonu pomáhal jak se dalo. Možná nebyl tolik vidět, ale určitě bysme poznali, kdyby u týmu nebyl.

… rodičům, kteří pomáhali s dopravou na venkovní zápasy. Mohl bych jmenovat víc jmen, ale extra musím určitě vyzdvihnout Davida Griebla, který se stal v podstatě součástí týmu. Jednak protože vše i zachycoval na fotografický přístroj a hlavně proto, že většinou právě jeho komentáře k zápasům plnily klubové stránky. 

Teď už se jen sluší klukům, ze kterých se aspoň na hokeji stali chlapi, popřát, ať je hokej do budoucna hlavně baví … my jsme si v týmu tohle jednoduché pravidlo nastavili a snad fungovalo.

A klidný prázdniny, který si lehce narušíme cyklo soustředěním, společným s týmem dorostenek. To bude jízda …

SKS !

Start a Conversation