Turnaj mladších žáků 1.6.2014

Dne 1.6.2014 jsme pořádali turnaj ml. žáků. Počasí přálo a tak průběhu turnaje nic nebránilo. Na turnaji se objevilo 5 týmů, a sice týmy ze Kbel, Bohemky, Presidentu, Hostivaře a Slavie.

Naši kluci se umístili na třetím místě a jako jediní obrali o 2 body vítězný tým Kbel. Druhý byl President.

Na tomto turnaji jsme se sešli v počtu 7 hráčů. Sešívaní předvedli v prvním zápase dobrou týmovou hru, která v konečném sečtení znamenala dobré umístění.

Naše obrana ve složení Petr Jelínek a Vojta Urbanec tvořila dobře fungující blok, záložník Patrik Dubina předváděl dobrý přehled o hře. Mezi útočníky se objevil tradičně dobře hrající Honza Brzák, Marco Gross, který se vrátil po dlouhé pauze vynucené zraněním a nově se do útoku vysunul Martin Jelínek, který místy vypadal jako motorová myš. Celé to jistil zezadu Jakub Kos, který po celý turnaj zdárně vychytával téměř všechny šance soupeřů.

Celé naší sestavě patří pochvala za tento turnaj a dvěma hráčům zvoleným za nejužitečnější hráče našeho týmu zvlášť.

sestava: Jakub Kos,  Martin Jelínek, Petr Jelínek, Patrik Dubina, Marco Gross, Jan Brzák, Vojta Urbanec.

nejužitečnější hráči: brankář Jakub Kos, útočník Martin Jelínek

Na závěr se sluší poděkovat všem co napomáhali k hladkému průběhu turnaje, rozhodčím, hráčům, trenérům a v neposlední řadě také rodičům, kteří během dopoledne fandili.

Petr Linhart

mladsizaci_01 mladsizaci_02 mladsizaci_03 mladsizaci_04 mladsizaci_05 mladsizaci_06 mladsizaci_07 mladsizaci_08 mladsizaci_09

Start a Conversation